گره ایران خودرو قانون ماشین میلیون

گره: ایران خودرو قانون ماشین میلیون 100 میلیون بازار خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنان گفتند بعد از آخر لیگ تمدید می‌کنند/ طلبکاران مثل قارچ سبز می‌شوند! ، گرشاسبی

سرپرست مدیرعاملی کلوب پرسپولیس می‌گوید روند تمدید قرارداد بازیکنان بعد از آخر لیگ ادامه پیدا می‌کند.

بازیکنان گفتند بعد از آخر لیگ تمدید می‌کنند/ طلبکاران مثل قارچ سبز می‌شوند! ، گرشاسبی

گرشاسبی: بازیکنان گفتند بعد از آخر لیگ تمدید می کنند/ طلبکاران مثل قارچ سبز می شوند!

عبارات مهم : قرارداد

سرپرست مدیرعاملی کلوب پرسپولیس می گوید روند تمدید قرارداد بازیکنان بعد از آخر لیگ ادامه پیدا می کند.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی بعد از کسب پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر پدیده و قطعی شدن قهرمانی این تیم در لیگ هفدهم، اظهار کرد: خوشحالیم که در مقدس ترین مکان یعنی مشهد مقدس مهر تایید این قهرمانی ثبت شد. بازیکنان مان هم انصافا با توجه به استرسی که وجود داشت، با تمام انرژی و پتانسیل بازی کردند. امروز بازیکنان ما سخت کوش بودند و خوشحالیم که در مکان مقدسی به قهرمانی رسیدیم. ان شاءالله در ادامه بازی ها هم روند پیروزی های مان را ادامه دهیم و تمام هم و غم مان را جهت لیگ قهرمانان آسیا بگذاریم.

بازیکنان گفتند بعد از آخر لیگ تمدید می‌کنند/ طلبکاران مثل قارچ سبز می‌شوند! ، گرشاسبی

سرپرست پرسپولیس راجع به تمدید قرارداد بازیکنان این تیم گفت: فصل هنوز تمام نشده و با تمام بازیکنان چند بار صحبت کردیم. خود من در دوحه به همه بازیکنان گفتم هنگامی که رسیدید پایتخت کشور عزیزمان ایران به کلوب بیایید تا قراردادتان را تمدید کنیم. دو سه بازیکن آمدند و قراردادشان تمدید شد. در همه بازی ها که به رختکن رفتیم، همانجا از بازیکنان خواستیم و بعد هم با آن ها تماس گرفتیم تا روند تمدید قراردادها ادامه داشته باشد ولی اکثر آن ها اعلام کردند بگذارید لیگ تمام شود تا ما تمرکزمان روی مسابقه ها باشد. هیچ تیمی هم تاکنون شروع به تمدید قرارداد نکرده است.

او افزود: هواداران به خاطر محرومیتی که پرسپولیس دچارش شده است حق دارند که دلواپس تمدید قراردادها باشند. باید صبورانه کارها را دنبال کنیم. ما به شدت به دنبال این هستیم تا قراردادها را تمدید کنیم.

سرپرست مدیرعاملی کلوب پرسپولیس می‌گوید روند تمدید قرارداد بازیکنان بعد از آخر لیگ ادامه پیدا می‌کند.

گرشاسبی در ادامه راجع به مطالبات بازیکنان تصریح کرد: با توجه به جدول پرداختی که ما داشتیم هیچ کدام از بازیکنان طلب ندارند. یک سری جرایم وجود دارد که از قبل است که با توجه به قهرمانی که کسب شد، جهت بازیکنانی که قرارداد دارند بخشیده شده است و جهت بازیکنانی که قراردادشان اتمام پیدا می کند، با تمدید قرارداد تمام جرایم ارزش بخشیده می شود.

سرپرست پرسپولیس راجع به روند محرومیت این تیم از نقل و انتقالات و تلاش هایی که جهت لغو این محرومیت صورت گرفت، بیان کرد: ما پیگیر شدیم و تمام کارهایی که باید انجام می دادیم را انجام دادیم. آن باشگاهی که ما را به این روز نشاند، رضایت نامه داد و آن را جهت فیفا ارسال کردیم. جهت همین فیفا با اینکه حکم قطعی داده بود، دوباره پرونده را جریان انداخت. وکیل خوبی گرفتیم و ان شاءالله در اردیبهشت پرسشها مان حل شود.

او در پاسخ به این پرسش که چند درصد به لغو محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات امیدوار هست، گفت: ما امیدوار هستیم، حتی اگر محرومیت پرسپولیس لغو نشود با تمدید قرارداد با بازیکنان خوبی که در اختیار داریم، شرایط مان خوب باقی می ماند. جهت همین دغدغه و نگرانی از باز نشدن پنجره نقل و انتقالات نداریم.

بازیکنان گفتند بعد از آخر لیگ تمدید می‌کنند/ طلبکاران مثل قارچ سبز می‌شوند! ، گرشاسبی

گرشاسبی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا با زیاد کردن قیمت دلار دلواپس پرداخت قراردادهای بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس نیست، اظهار کرد: به هر حال این مشکل ها وجود دارد. از آن سخت تر بدهی هایی است که گریبان تیم ما را گرفته هست. ما با بیش از ۱۶۰-۱۷۰ نفر خارجی و داخلی تسویه کردیم ولی دوباره مثل قارچ از زیر زمین پیدا می شوند. این بدهی ها کمر پرسپولیس را خم کرده هست. ما باید مواظب این بدهی ها باشیم تا دوباره محروم نشویم. ما باید مراقب پرداختی به بازیکنان، هزینه اعزام تیم به شهرها و کشورهای متفاوت باشیم. ان شاءالله با توجه به اسپانسر خوبی که داریم به مسئله برنخوریم.

سرپرست پرسپولیس در آخر در پاسخ به این پرسش که چه زمانی ۱۰۰ هزار دلار رضایت نامه مهدی طارمی به حساب پرسپولیس واریز می شود گفت: مهلت نهایی الغرافه آخر این ماه است و این پول را دریافت می کنیم.

سرپرست مدیرعاملی کلوب پرسپولیس می‌گوید روند تمدید قرارداد بازیکنان بعد از آخر لیگ ادامه پیدا می‌کند.

واژه های کلیدی: قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs